Black-Army™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
Acasavreau si eu parola la TS  Z8game12PortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 vreau si eu parola la TS

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
jok3rstar
Trainee I
Trainee I


Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/02/2012

vreau si eu parola la TS  Empty
MesajSubiect: vreau si eu parola la TS    vreau si eu parola la TS  EmptyJoi Mar 01, 2012 12:00 am

daca se poate vreau si eu parola la TS !!!! aia noua !!!!!!!!!!! am probleme cu Xtrapul si nu pot intra in joc x(X(X(XX(X(X !!!! multumesc anticipat !!!! farao farao Like a Star @ heaven Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
[BA]Ciobanu
Staf Sergeant II
Staf Sergeant II
[BA]Ciobanu

Mesaje : 29
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Targu Mures

vreau si eu parola la TS  Empty
MesajSubiect: Re: vreau si eu parola la TS    vreau si eu parola la TS  EmptyDum Mar 04, 2012 10:40 pm

[quote="jok3rstar"]daca se poate vreau si eu parola la TS !!!! aia noua !!!!!!!!!!! am probleme cu Xtrapul si nu pot intra in joc x(X(X(XX(X(X !!!! multumesc anticipat !!!! farao farao Like a Star @ heaven Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad [/quotp


pe forum nu intra nici un locotenent..mai bine scrii la mesaje pe clan..aici nu are cine sa-ti vada mesajul
Sus In jos
 

vreau si eu parola la TS

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black-Army™ :: Black-Army™ Crossifre :: Intrebari si raspunsuri-
Mergi direct la: